Zarządzaj swoim domem z systemem Somfy – Rolety zewnętrzne, żaluzje, markizy Bielsko

Naszą codziennością stało się korzystanie z wszelkich udogodnień automatyzacji. Ciężko wyobrazić sobie spędzenie dnia bez telefonu czy komputera. Nic w tym dziwnego, ponieważ warto zadbać o poprawę swojego komfortu życia i korzystać z nowych technologii. Tym samym kierowała się nasza firma, zyskując status autoryzowanego partnera nowoczesnego systemu Somfy. Co to takiego? Systemu Somfy to krok w stronę automatyzacji otoczenia, oszczędność czasu i możliwość kontroli jednocześnie. Dzięki wykorzystaniu Somfy cały dom możesz mieć w zasięgu jednego palca. Chcesz dowiedzieć się o tym więcej? Zerknij na poniższy artykuł!

Rolety zewnętrzne Bielsko – zyskaj nad nimi kontrolę dzięki jednej aplikacji

Rolety zewnętrzne to bardzo częsty wybór naszych klientów. Świetnie chronią one przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczenia, ochraniają przed ostrym światłem, deszczem czy wiatrem. Dodatkowo chronią one naszą prywatność i zabezpieczają okno przed mechanicznymi uszkodzeniami. Osoby, które posiadają komplet rolet zewnętrznych, wolą ułatwić sobie ich obsługę wykorzystując do tego silnik elektryczny. Jednak pełen zakres wygody jest możliwy dzięki dodatkowemu zastosowaniu systemu Softy. Jakie możliwości nam to daje? Rolety zewnętrzne Bielsko mogą być obsługiwane za pomocą pilota, bądź zdalnie poprzez aplikację w telefonie. Spójrzmy na przedstawione sytuację oraz sposób, w jaki system Somfy może rozwiązać wiele problemów.

– Wychodzisz rano do pracy, a w wiadomościach podają ponad 30-stopniowy upał? Nie musisz martwić się sauną w twoim domu, ponieważ poprzez jedno kliknięcie szybko zabezpieczysz dom przed nagrzewaniem.

– Chcesz budzić się przy promieniach słońca i jednocześnie chronić się przed ich nadmiernym działaniem? Pewnie masz już dość codziennego rozsuwania rolet i potem ich ponownego otwierania. Rozwiązaniem tego problemu jest ustawienie systemu Somfy, tak aby o konkretnej godzinie otwierał i zamykał rolety zewnętrzne.

Te dwa przykłady stanowią tylko małą część pomocnych udogodnień, jakie niesie ze sobą automatyzacja Somfy. Jakie urządzenia możemy jeszcze skoordynować?

Wygoda i komfort użytkowania – żaluzje fasadowe Bielsko w połączeniu z Somfy

Kolejną osłoną przed słońcem, którą możemy poddać automatyzacji, są żaluzje fasadowe. Dzięki aplikacji w telefonie dowolnie możesz sterować swoimi żaluzjami. Wolisz, aby tylko 1/3 okna była zasłonięta? Nie ma z tym najmniejszego problemu, ponieważ sam decydujesz jakie ułożenie ma przyjąć twój system. Dodatkowo dostaniesz również powiadomienie o aktualnej pozycji Twoich żaluzji fasadowych, jak i innych urządzeń. Co, jeśli rozładuje Ci się telefon i nie będziesz mógł korzystać z aplikacji? W ofercie posiadamy również możliwość sterowania pilotem. Ta opcja jest wyposażona w czujniki oraz odbiorniki, które dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi dopasowują się do każdego wnętrza.

Sprawdź jakie produkty z naszej oferty przydadzą się dla Twojego domu i wzbogać je o inteligenty system Somfy. Zgłoś się do nas biuro@anrolrolety.pl

Zalety stosowania systemu Somfy w Twoim domu

Rolety somfy czy może system somfy z markizami? Niezależnie od tego, jakie urządzenie chcesz zautomatyzować, czeka na ciebie szereg licznych plusów i zalet. Oto kilka z nich:

  • Intuicyjne i łatwe sterowanie
  • Zwiększenie bezpieczeństwa
  • Wygoda użytkowania
  • Oszczędność energii
  • Sterowanie urządzeniem przez jedno kliknięcie
  • Komfort i wygoda
  • Pełna kontrola nad mechanizmem
  • Przystępność
  • Płynne działanie
  • Wysoka funkcjonalność systemu

Czy warto inwestować w technologie Somfy? Markizy bielsko sterowane na dotyk.

Myśleliście, że system Somfy to tylko rolety i żaluzje? Absolutnie nie! Dzięki tej technologii możesz skoordynować i kontrolować między innymi markizy, bramy, oświetlenie, alarm czy nawet ogrzewanie. Dzięki technologii Home Control możesz kontrolować wiele urządzeń w Twoim domu za pomocą aplikacji w telefonie, tablecie czy laptopie. Wystarczy, że w naszym salonie dokonasz zakupu systemu, a my zamontujemy i przeszkolimy Cię z jego użytkowania. Jest to jednorazowa inwestycja, która może sprawić, że twoja codzienność będzie odciążona i łatwiejsza. Masz możliwość dopasowania systemu do swojego trybu życia, godzin pracy, poszczególnych dni czy nawet pory roku.

Szukasz inteligentnych rozwiązań dla Twojego domu? Chcesz uzyskać w pełni zautomatyzowane rolety zewnętrzne Bielsko? Możesz liczyć na nasz Somsy serwis. Skontaktuj się z nami pod numerem 601 808 572

Wróć