Zarządzaj swoim domem z systemem Somfy – Rolety zewnętrzne, żaluzje, markizy Bielsko

Naszą codziennością stało się korzystanie z wszelkich udogodnień automatyzacji. Ciężko wyobrazić sobie spędzenie dnia bez telefonu czy komputera. Nic w tym dziwnego, ponieważ warto zadbać o poprawę swojego komfortu życia i korzystać z nowych technologii. Tym samym kierowała się nasza firma, zyskując status autoryzowanego partnera nowoczesnego systemu Somfy. Co to takiego? Systemu Somfy to krok w stronę automatyzacji otoczenia, oszczędność czasu i możliwość kontroli jednocześnie. Dzięki wykorzystaniu Somfy cały dom możesz mieć w zasięgu jednego palca. Chcesz dowiedzieć się o tym więcej? Zerknij na poniższy artykuł!

Rolety zewnętrzne Bielsko – zyskaj nad nimi kontrolę dzięki jednej aplikacji

Rolety zewnętrzne to bardzo częsty wybór naszych klientów. Świetnie chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczenia,  ostrym światłem oraz deszczem czy wiatrem. Dodatkowo chronią one naszą prywatność i zabezpieczają okno przed mechanicznymi uszkodzeniami. Osoby, które posiadają komplet rolet zewnętrznych, wolą ułatwić sobie ich obsługę wykorzystując do tego napęd elektryczny oraz sterowanie za pomocą pilota lub systemu centralnego sterowania. Jednak pełen zakres wygody jest możliwy dzięki zastosowaniu systemu Somfy. Jakie możliwości nam to daje? Rolety zewnętrzne Bielsko mogą być obsługiwane zdalnie poprzez aplikację w telefonie. Spójrzmy na przedstawione sytuacje oraz sposób, w jaki system Somfy może rozwiązać wiele problemów:

– Wychodzisz rano do pracy, a w wiadomościach podają ponad 30-stopniowy upał? Nie musisz martwić się sauną w Twoim domu, ponieważ poprzez jedno kliknięcie szybko zabezpieczysz dom przed nagrzewaniem.

– Chcesz budzić się przy promieniach słońca i jednocześnie chronić się przed ich nadmiernym działaniem? Pewnie masz już dość codziennej obsługi rolet? Rozwiązaniem tego problemu jest ustawienie scenariuszy w module TaHoma, tak aby o konkretnej godzinie otwierał i zamykał rolety zewnętrzne.

Te dwa przykłady stanowią tylko małą część pomocnych udogodnień, jakie niesie ze sobą system Somfy. Jakie urządzenia możemy jeszcze skoordynować?

Wygoda i komfort użytkowania – żaluzje fasadowe Bielsko w połączeniu z Somfy

Kolejną osłoną przed słońcem, którą możemy poddać automatyzacji, są żaluzje fasadowe. Dzięki aplikacji w telefonie dowolnie możesz sterować swoimi żaluzjami. Wolisz, aby tylko 1/3 okna była zasłonięta? Nie ma z tym najmniejszego problemu, ponieważ sam decydujesz jakie ułożenie ma przyjąć twój system. Dodatkowo dostaniesz również powiadomienie o aktualnej pozycji Twoich żaluzji fasadowych, jak i innych urządzeń. Co, jeśli rozładuje Ci się telefon i nie będziesz mógł korzystać z aplikacji? W ofercie posiadamy również możliwość sterowania pilotem, który, dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi dopasuje się do każdego wnętrza.

Sprawdź jakie produkty z naszej oferty przydadzą się dla Twojego domu i wzbogać je o inteligentny system Somfy. Zgłoś się do nas biuro@anrolrolety.pl

Zalety stosowania systemu Somfy w Twoim domu

Najważniejsze korzyści wynikające z systemu Somfy

  • Intuicyjne i łatwe sterowanie
  • Zwiększenie bezpieczeństwa
  • Wygoda użytkowania
  • Oszczędność energii
  • Sterowanie urządzeniami przez jedno kliknięcie
  • Komfort i wygoda
  • Pełna kontrola nad mechanizmem
  • Przystępność
  • Płynne działanie
  • Wysoka funkcjonalność systemu

Markizy bielsko sterowane na dotyk.

Czy warto inwestować w technologie Somfy?

Myśleliście, że system Somfy to tylko rolety i żaluzje? Absolutnie nie! Dzięki tej technologii możesz skoordynować i kontrolować między innymi osłony wewnętrzne, markizy, pergole, bramy, oświetlenie, alarm czy nawet ogrzewanie. Dzięki technologii Home Control możesz kontrolować wiele urządzeń w Twoim domu za pomocą aplikacji w telefonie, tablecie czy laptopie. Jest to jednorazowa inwestycja, która może sprawić, że Twoja codzienność będzie odciążona i łatwiejsza. Masz możliwość dopasowania systemu do swojego trybu życia, godzin pracy, poszczególnych dni czy nawet pory roku.

Jakie są główne korzyści z zastosowania systemu Somfy w moim domu?

Główne korzyści wynikające z zastosowania systemu Somfy w domu to intuicyjne i łatwe sterowanie różnymi urządzeniami, zwiększenie bezpieczeństwa, wygoda użytkowania, oszczędność energii, możliwość sterowania wszystkimi urządzeniami za pomocą jednego kliknięcia, komfort i wygoda korzystania, pełna kontrola nad mechanizmami oraz przystępność i płynne działanie systemu Somfy, co sprawia, że Twój dom staje się bardziej funkcjonalny i nowoczesny.

Jakie urządzenia można skoordynować przy użyciu systemu Somfy?

System Somfy pozwala na koordynację różnych urządzeń, takich jak rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe i markizy. Oprócz tego, możesz także sterować innymi urządzeniami w domu, dzięki czemu całe otoczenie staje się zautomatyzowane i dostosowane do Twoich potrzeb. To tylko niektóre z przykładów możliwości, jakie oferuje system Somfy.

Szukasz inteligentnych rozwiązań dla Twojego domu? Chcesz uzyskać w pełni zautomatyzowane rolety zewnętrzne Bielsko? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 601 808 572

Wróć