Najlepsze rozwiązania dla twojego domu – to właśnie Anrol

 

Jako liderzy na rynku sprzedaży oraz montażu szerokiej gamy rolet i żaluzji, gwarantujemy Państwu wysoką jakość naszych produktów. Na przestrzeni lat zgromadziliśmy olbrzymią wiedzę i doświadczenie, pragnąc dzięki temu przedstawić się jako wiarygodni fachowcy z odpowiednim stażem. Wszystko po to, aby zapewnić produkt oraz usługę, której Państwo poszukujecie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie!

 

Wirtualny spacer po naszej firmie

 

automatyka somfy śląsk

Gwarancja

Na wszystkie produkty z wykluczeniem bram segmentowych przemysłowych udzielamy w zależności od ich specyfikacji między 24 a 60 miesięcznej gwarancji.  Nasza firmę wyróżnia 60 miesięczna gwarancja na usługę montażu.

producent rolet bielsko

Serwis

Wysoko cenimy sobie bezawaryjność oraz bezpieczeństwo naszych produktów, dbając tym samym o komfort ich użytkowania. Zapewniamy również pełny serwis gwarancyjny oraz usługi pogwarancyjne.

rolety z montażem Bielsko, montaż i serwis markiz

Kadra

Nasi doświadczeni fachowcy gwarantują profesjonalną pomoc zarówno w doborze najkorzystniejszych ofert jak i usługi montażu.

rolety dzień noc bielsko

Atesty

Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają liczne certyfikaty oraz atesty. Świadczy to o pełnej zgodności z europejskimi standardami bezpieczeństwa.

Interesuje Cię zakup w systemie ratalnym?

Otwieramy się na nowe możliwości! Dla naszych klientów wprowadziliśmy kolejne udogodnienie, jakim jest możliwość zakupu w systemie ratalnym. Dzięki temu należności rozłożysz w wygodne miesięczne raty. Zachęcamy do wypełnienia wniosku, który pozwoli obliczyć ilość oraz wysokość rat.

InBank Raty baner

Szukasz rolety do swojego domu? Skontaktuj się z nami