Najlepsze rozwiązania dla twojego domu – to właśnie Anrol

 

Jako liderzy na rynku sprzedaży oraz montażu szerokiej gamy rolet i żaluzji, gwarantujemy Państwu wysoką jakość naszych produktów. Na przestrzeni lat zgromadziliśmy olbrzymią wiedzę i doświadczenie, pragnąc dzięki temu przedstawić się jako wiarygodni fachowcy z odpowiednim stażem. Wszystko po to, aby zapewnić produkt oraz usługę, której Państwo poszukujecie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie!

 

 

 

automatyka somfy śląsk

Gwarancja

Nasze produkty mogą pochwalić się 24 miesięczną gwarancją. Napędy elektryczne nawet 60 miesięczną (bramy segmentowe przemysłowe mają 12 miesięcy gwarancji).

producent rolet bielsko

Serwis

Firma Anrol wysoko ceni sobie bezpieczeństwo i bezawaryjność naszych produktów, dbając tym samym o komfort z ich użytkowania. W razie niedogodności zapewniamy także pełen serwis i przeglądy pogwarancyjne.

rolety zewnętrzne kozy

Umowy

Wysoką jakość naszych rolet potwierdzają uzyskanie certyfikatu i znaku CE oraz Atesty higieniczne. Świadczy to o pełnej zgodności z europejskimi standardami bezpieczeństwa.

rolety dzień noc bielsko

Atesty

Szukasz porad? Nasi doświadczeni fachowcy gwarantują profesjonalną pomoc zarówno w doborze najkorzystniejszych ofert, jak i montażu.

Szukasz rolety do swojego domu? Skontaktuj się z nami