Żaluzje drewniane – stylowa alternatywa dla rolet Bielsko

Drewno nigdy nie wychodzi z mody. My bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę i jesteśmy gotowi sprostać wszystkim wymaganiom naszych Klientów.  Szukasz rolet, które nie tylko osłonią Twoją przestrzeń przed ciekawskimi spojrzeniami, ale będą też intrygująco wyglądać? Zdecyduj się na żaluzje drewniane!

Dom – oaza spokoju z drewnianymi żaluzjami

Wracając do domu po ciężkim dniu pracy, chcemy wypocząć i zrelaksować się. Nie od  dziś wiadomo, że efektywność naszej regeneracji w dużym stopniu zależy od tego w jakim miejscu odpoczywamy. Warto zainwestować w drewniane dodatki, które nadadzą wnętrzom rysu oryginalności i wizualnie nadadzą ciepła pomieszczeniu. Polecamy żaluzje drewniane, które świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu i dodatkowo pozytywnie nastroją Cię na cały dzień.

Żaluzje drewniane doskonałe do każdego wnętrza

Aranżując pomieszczenia, dbamy o każdy detal i staramy się myśleć o wszystkim. Wiele osób już na etapie projektu, chce zabezpieczyć się przed niepotrzebnym nagrzewaniem pomieszczeń. Dlaczego warto się zdecydować na żaluzje drewniane? Ponieważ będą się dobrze prezentować zarówno w białych, minimalistycznych wnętrzach, jak i w klasycznie zaaranżowanych pomieszczeniach, a jednocześnie wypełnią swoją rolę i uchronią nas przed wpadaniem zbyt dużej ilości promieni słonecznych.

Oferujemy szeroką paletę barw, która ułatwi kolorystyczne dopasowanie lameli do Twoich wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się ze wzornikiem kolorów na naszej stronie internetowej. Jeśli nie jesteś pewny, czy wybrany kolor żaluzji będzie pasować do Twojego domu, zgłoś się do nas lub skontaktuj się z naszym konsultantem.

Wiele możliwości – żaluzje drewniane, rolety Bielsko

Żaluzje drewniane z naszej oferty dzielą się ze względu na szerokość zastosowanych lameli – możesz wybrać lamele o szerokości 25 mm, które najlepiej sprawdzają się w mniejszych oknach, lamele 50 mm dobrze komponujące się z dużymi przeszkleniami lub lamele o szerokości 70mm, które poza tym, że sprawdzą się w dużych tarasowych oknach i drzwiach, nadadzą Twoim pomieszczeniom szczególnego wyglądu.

Istnieją dwie możliwości regulacji żaluzji – mechaniczna i elektryczna. Regulacja mechaniczna, czyli ręczna najlepiej sprawdza się przy węższych lamelach i na oknach o małej powierzchni. Do żaluzji w dużych systemach okiennych zaleca się napęd elektryczny, szczególnie w momencie, gdy decydujemy się na lamele o szerokościach 50 i 70 mm. Żaluzje mogą być mocowane do ściany, do sufitu lub w świetle szyby.

Jeszcze w formie zakończenia dodajmy, że żaluzje drewniane, podobnie jak żaluzje aluminiowe są wyposażone w  drabinkę sznurkową niemal niewidoczną dla oka. Mogą się Państwo jednak zdecydować na żaluzje wykończone taśmą tekstylną, która estetycznie dopełni całokształt.

Jak widać żaluzje drewniane naszej firmy mogą być bardzo dobrym zamiennikiem dla również produkowanych przez nas rolet Bielsko. Naszą ofertę dostosowujemy zawsze do Twoich potrzeb.

Dlaczego warto zainwestować w żaluzje drewniane do swojego domu?

Żaluzje drewniane to doskonały sposób na nadanie wnętrzom oryginalności, dodatkowego ciepła i estetycznego wyglądu. Dodatkowo, chronią one przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń i świetnie sprawdzają się zarówno w minimalistycznych, białych wnętrzach, jak i w klasycznych aranżacjach. Żaluzje drewniane oferują szeroką paletę kolorów do wyboru, co ułatwia dopasowanie ich do różnych wnętrz.

Jakie są dostępne warianty żaluzji drewnianych?

Nasza oferta żaluzji drewnianych zawiera różne warianty lameli, w tym szerokości lameli 25 mm, 50 mm i 70 mm. Szerokość lameli można dopasować do rozmiaru okna lub przeszklenia. Dodatkowo, istnieją dwie opcje regulacji żaluzji: mechaniczna (ręczna) i elektryczna. Regulacja mechaniczna sprawdza się lepiej w przypadku węższych lameli i mniejszych okien, podczas gdy lameli o większej szerokości zaleca się napęd elektryczny.

Jakie są dostępne opcje montażu żaluzji drewnianych?

Żaluzje drewniane można montować na różne sposoby, w tym do ściany, sufitu lub w świetle szyby. Istnieje również opcja wykończenia lameli taśmą tekstylną, co dodaje estetycznego wyglądu całej konstrukcji.

Wróć