Żaluzje do twoich okien – jakie wybrać? Żaluzje fasadowe Bielsko

Ochrona przed światłem i odizolowanie od otoczenia? Ciągłe poszukiwania idealnego rozwiązania mogą potrwać trochę czasu. Wszyscy dobrze już znają zastosowanie rolet czy markiz, a co z żaluzjami? Żaluzje to nowoczesne rozwiązanie stosowane jako kontrola przepływu światła, jak również temperatury do mieszkania. Są świetnym zabezpieczeniem okien oraz doskonale wpasowują się w nowoczesną architekturę. Mimo powszechnego zastosowania ich w biurach i przedszkolach, to coraz częściej wykorzystywane są do użytku prywatnego.

Rodzaje żaluzji dostępnych w sklepie Anrol Bielsko

Przy wyborze żaluzji, należy zwrócić uwagę na budowę okna w budynku oraz ilości miejsca, jakim dysponujemy. Niezależnie od rodzaju każda konstrukcja składa się z obudowy, pancerza, a także napędu. Dodatkowo istnieje możliwość podpięcia żaluzji pod sterowanie elektroniczne oraz pełną automatykę, która umożliwi ustawienie kąta nachylenia listew. W pierwszym kroku przedstawimy Państwu rodzaje dostępnych żaluzji w sklepie Anrol Bielsko.

  • Żaluzje poziome Bielsko – standardowy rodzaj osłony, który sprawdzi się wszędzie. Są proste w użytku, gdyż obsługuje się je ręcznie, a dla ułatwienia istnieje możliwość montażu silnika elektrycznego. Wykazują się dużą odpornością na uszkodzenia, dzięki swojej budowie z aluminium, co więcej bardzo łatwo się je czyści.
  • Żaluzje pionowe Bielsko – posiadają wiele możliwości dostosowania, do tego są bardzo eleganckie i wpasują się do każdego rodzaju wnętrza. Jeżeli jesteś właścicielem dużych okien, albo szukasz nietypowych rozwiązań, ten rodzaj rolet będzie idealny.
  • Żaluzje drewniane Bielsko – drewno odnajdzie i dostosuje się do każdego stylu, dzięki różnym kolorom. Dodatkowo jego wygląd wprowadzi do pomieszczenia spokój i minimalizm. Zasłona wraz z oknami drewnianymi stworzą zgrane połączenie.

Postaw na żaluzje fasadowe Bielsko

Chcesz nadać swojemu domowi nowoczesnego stylu? Żaluzje fasadowe Bielsko to idealne rozwiązanie! Eksponują nowy design oraz posiadają wysokiej jakości ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Najważniejszą funkcją jaką pełnią oraz najważniejszą, którą cenimy sobie wszyscy, jest prywatność. Ciekawskie spojrzenia przechodniów nie będą cię już martwić, a intymne spotkania rodzinne zyskają komfortowej osłony. Jeżeli mieszkasz w głośnej okolicy, a zależy Ci na spokoju i ciszy, to żaluzje fasadowe sprawdzą Ci się idealnie. Posiadają one izolację akustyczną, stłumią dźwięki, a dodatkowo ochronią przed ciepłem przedostającym się do wnętrz. Żaluzje fasadowe Bielsko nie tylko zapewnią Ci komfort, ale ochronią Twoje szyby przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi podczas gradu czy ostrego deszczu.

Rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe bielsko?

Rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe pełnią podobne funkcje, jednak posiadają pewne różnice. W przypadku, gdy chcemy zasłonić okna przed nadmiernym nasłonecznieniem, rolety zewnętrzne odetną nas całkowicie od słońca oraz spowodują ciemnię w pomieszczeniu. Natomiast w przypadku żaluzji fasadowych, które posiadają lamele, ochronią nas przed słońcem, ale nie zabiorą nam całego światła dziennego.

W sezonie jesienno-zimowym, gdy temperatury spadają i nie chcemy, aby nasze ciepło uciekało – rolety zewnętrzne Bielsko lepiej spełnią swoje zadanie. Dzięki swojej budowie z aluminium utrzymają ciepło w Twoim domu. Natomiast drugi rodzaj zasłon również ogranicza upływ ciepła, lecz posiadają cieńszą i mniej szczelną przegrodę aniżeli rolety. Dlatego w tej kwestii żaluzje są mniej skuteczne.

Jeżeli nie jesteśmy zdecydowani, jaki rodzaj zasłon do okien wybrać, możemy się wspomóc tym, w jakim miejscu mamy zamiar je zamontować. Do osłaniania mniejszych powierzchni szklanych najlepiej jest wykorzystać rolety. Natomiast żaluzje fasadowe Bielsko świetnie nadadzą się przy większych powierzchniach szklanych.

W przypadku pytań prosimy o kontakt! Pomożemy w wyborze odpowiedniego rodzaju żaluzji do okien.

Wróć