Żaluzje do twoich okien – jakie wybrać? Żaluzje fasadowe Bielsko

Ochrona przed światłem i odizolowanie od otoczenia? Ciągłe poszukiwania idealnego rozwiązania mogą potrwać trochę czasu. Wszyscy dobrze już znają zastosowanie rolet, a co z żaluzjami? Żaluzje to wracające do łask rozwiązanie stosowane jako kontrola przepływu światła, jak i również temperatury do mieszkania. Doskonale wpasowują się w nowoczesne wnętrza.  

Rodzaje żaluzji wewnętrznych dostępnych w sklepie Anrol Bielsko

Przy wyborze żaluzji, należy zwrócić uwagę na budowę okna oraz ilość miejsca, jakim dysponujemy. W pierwszym kroku przedstawimy Państwu rodzaje dostępnych żaluzji w sklepie Anrol Bielsko.

  • Żaluzje poziome Bielsko  – standardowy rodzaj osłony, który sprawdzi się wszędzie. Aluminiowe lamele dobierane pod kolor o szerokości lamel 16mm, 25mm lub 50mm.
  • Żaluzje pionowe Bielsko – posiadają wiele możliwości dostosowania, również do skośnych okien. Najczęściej preferowane w biurach oraz obiektach publicznych.
  • Żaluzje drewniane lub bambusowe Bielsko – drewno odnajdzie i dostosuje się do każdego stylu. Możliwość wykonania z drabinką sznurkową lub taśmową.  

Postaw na zewnętrzne żaluzje fasadowe Bielsko

Chcesz nadać swojemu domowi nowoczesnego stylu? Żaluzje fasadowe to idealne rozwiązanie! Eksponują nowy design oraz posiadają wysokiej jakości ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Najważniejszą funkcją jaką pełnią, którą cenimy sobie wszyscy, jest prywatność. Ciekawskie spojrzenia przechodniów nie będą Cię już martwić, a spotkania rodzinne zyskają komfortowej osłony.

Czym różnią się żaluzje fasadowe od rolet?

Czym różnią się żaluzje fasadowe od rolet?

Żaluzje fasadowe to głównie ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem.  Dodatkowo są one wyposażone w czujnik wiatru, który pozwala na bezpieczne podniesienie systemu  w przypadku mocnych podmuchów wiatru.
Rolety zewnętrzne bielsko najczęściej są wykonane z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową. Osłony firmy Aluprof pozwalają na redukcję wydatków na energię przez cały rok nawet do 30%. Jeżeli nie są Państwo zdecydowani, jaki rodzaj żaluzji wybrać zapraszamy do wizyty w naszym salonie sprzedaży bądź umówienia wizyty naszego konsultanta.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 33 817 56 90! Pomożemy w wyborze odpowiedniego rodzaju osłon do okien.

Wróć