Rolety zewnętrzne – powody dla których musisz je mieć!

Jedną z cech charakterystycznych rolet zewnętrznych jest to, że w okresie letnim zatrzymują promienie słoneczne, a zimą przyczyniają się do obniżenia kosztów ogrzewania, poprzez ograniczenie ucieczki ciepła z pomieszczeń. Ponadto stanowią bardzo dobrą ochronę przed wiatrem, deszczem, a także mrozem.

Rolety zewnętrzne, a bezpieczeństwo

Rolety zewnętrzne wbrew pozorom bardzo zwiększają bezpieczeństwo związane z potencjalnym włamaniem. Niechciani goście nie będą wstanie dostrzec co znajduje się w domu, a dostęp do okien będzie utrudniony. Gwarantujemy, że dzięki naszym roletom z pewnością poczujesz się dużo bezpieczniej.

Rolety zewnętrzne, a cisza

Jeśli od zawsze marzyłeś, aby Twój dom stał się oazą spokoju mamy na to sposób. Nasze rolety skutecznie redukują hałas w pomieszczeniach. Taka opcja jest bardzo przydatna szczególnie dla rodzin z dziećmi. Małe dzieci często zasypiają w dzień, a cisza doskonale wpływa na komfort ich snu. To rozwiązanie jest dedykowane także osobom mieszkającym blisko ruchliwych ulic lub w centrum miasta, ponieważ rolety pomagają stłumić odgłosy z zewnątrz.

Przepuszczalność światła

Światło dzienne może wpływać na nasz nastrój, przede wszystkim jego nadmiar, a rolety zewnętrzne dają możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczenia o każdej porze dnia. Ta funkcja jest wyjątkowo przydatna np. podczas drzemki, albo oglądania filmu w telewizji, gdzie słońce sprawiałoby, że nic nie widzimy na ekranie. Zasłonięte rolety latem gwarantują przyjemny chłód w pomieszczeniu, jest to idealna alternatywa dla domu bez klimatyzacji.

Prywatność

Rolety zewnętrzne mają za zadanie skutecznie chronić przed niechcianym wzrokiem ludzi z zewnątrz. Szczególnie gdy mieszkamy w zatłoczonej dzielnicy, albo blisko dróg z dużym ruchem na co dzień.

Nowoczesny wygląd

W rolety zewnętrzne warto zainwestować także ze względów estetycznych, każdy dom z takimi osłonami dużo lepiej się prezentuje.

W naszej ofercie jest wiele rodzajów rolet zewnętrznych, można sterować nimi zarówno ręcznie jak i przy pomocy silnika. Jeśli zdecydujesz się na sterowanie silnikiem elektrycznym mamy dla Ciebie świetną wiadomość, oferujemy najlepszą automatykę na  rynku – automatykę Somfy. Z systemem Somfy możesz znacznie zaoszczędzić swój czas, ponieważ wszystkim można sterować za pomocą pilota, smartfona lub tabletu.

Rolety zewnętrzne to idealne rozwiązanie dla ludzi chcących poprawić komfort swojego życia.

Wróć