Dlaczego klienci coraz częściej decydują się na markizy?

Markizy w większości wypadków kojarzone są z restauracjami i sklepami, ale coraz większą popularnością zaczyna cieszyć się ich montowanie w prywatnych domach. Za ich wykorzystaniem przemawia wiele korzyści, o których będzie mowa w niniejszym wpisie.

Markizy tarasowe Bielsko – ochrona przed warunkami atmosferycznymi

Pierwsze co nasuwa nam się na myśl, gdy słyszymy o markizach to skuteczna ochrona przed słońcem, jaką oferują. Dzięki nim możemy ochronić siebie i naszych bliskich przed intensywnym światłem słonecznym i szkodliwym promieniowaniem UV. Markizy to również dobra ochrona przed lekką mżawką.  Markizy tarasowe to najpopularniejszy rodzaj markiz dostępny na rynku. Posiadają one ramiona przegubowe i teleskopowe, które po rozłożeniu napinają tkaninę i tworzą właściwą osłonę przed słońcem. Markizy montujemy zazwyczaj na elewacjach budynków lub pod dachem.

Markizy ręczne i automatyczne Bielsko

W naszej ofercie posiadamy zarówno markizy z napędem ręcznym jak i tym elektrycznym. Napęd ręczny jest intuicyjny i wymaga użycia niewielkiej siły do obsługi markizy. Przy sterowaniu automatycznym do obsługi wykorzystuje się pilot, ewentualnie przełącznik. Jest to duże udogodnienie, szczególnie w sytuacji gdy chcemy często zwijać i rozwijać nasze markizy. Poza tym posiadamy również markizy posiadające czujniki wiatru i słońca, które pozwalają na automatyczne rozwijanie i zwijanie się naszej osłony w zależności od aktualnej pogody.

Markizy Bielsko to także estetyczny wygląd

Nie możemy zapominać, że oprócz funkcjonalności ważną rolę przy zakupie markizy ma jej wygląda. Markizy wykonywane przez naszą firmę posiadają szeroką gamę kolorów. Pozwala to dobrać odpowiedni model pasujący do Twojej elewacji, tarasu, sklepu czy restauracji. Materiał, z jakiego wykonywana jest konstrukcja naszych markiz to aluminium ekstrudowane malowane proszkowo. Sprawia to, że posiadają one trwałość na często zmieniające się warunki pogodowe. Natomiast główna część markizy przygotowana jest z wysokiej jakości tkaniny, która daje do 100% odporności przed promieniowaniem UV. Każda wykorzystywana u nas tkanina posiada odpowiedni certyfikat i atest.

Markizy w dzisiejszych czasach to nie tylko domena sklepów i restauracji. Warto zainwestować w tego typu ochronę przed deszczem i słońcem w swoim własnym domu, tak aby móc bezstresowo cieszyć się wspólnymi posiłkami na świeżym powietrzu. 

Wróć