Dlaczego klienci coraz częściej decydują się na markizy?

Markizy w większości wypadków kojarzone są z restauracjami i sklepami, ale coraz większą popularnością zaczyna cieszyć się ich montowanie w prywatnych domach.  Za ich wykorzystaniem przemawia wiele korzyści, o których będzie mowa w niniejszym wpisie.

Markizy Bielsko – ochrona przed warunkami atmosferycznymi

Pierwsze co nasuwa nam się na myśl, gdy słyszymy o markizach to skuteczna ochrona przed słońcem, jaką oferują. Dzięki nim możemy ochronić siebie i naszych bliskich przed intensywnym światłem słonecznym i szkodliwym promieniowaniem UV.  Markizy tarasowe to najpopularniejszy rodzaj markiz dostępny na rynku. Posiadają one ramiona przegubowe i teleskopowe, które po rozłożeniu napinają tkaninę i tworzą właściwą osłonę przed słońcem. Markizy montowane są zazwyczaj na elewacjach budynków lub pod dachem.

Sprawdź jeden z naszych artykułów, w którym zgłębiamy tematykę markiz: 4 fakty na temat markiz, które warto znać przed ich zakupem

Markizy ręczne i automatyczne

W naszej ofercie posiadamy zarówno markizy z napędem ręcznym jak i elektrycznym. W przypadku napędu ręcznego do otwierania i zamykania markizy służy nam korba. Przy sterowaniu elektrycznym  do obsługi wykorzystuje się pilot lub przełącznik. Jest to duże udogodnienie, szczególnie w sytuacji gdy chcemy często zwijać i rozwijać nasze markizy. Dodatkowo system możemy rozbudować  o czujnik wiatru, który pozwala na automatyczne rozwijanie i zwijanie się naszej osłony w zależności od aktualnej pogody.

Estetyczny wygląd i funkcjonalność – Markizy Bielsko

Nie możemy zapominać, że oprócz funkcjonalności ważną rolę przy zakupie markizy ma jej wygląd. Markizy wykonywane przez naszą firmę posiadają szeroką gamę kolorów, tak abyś mógł dobrać odpowiedni model pasujący do Twojej elewacji czy wykończenia tarasu. Materiał z jakiego wykonywana jest konstrukcja  to aluminium ekstrudowane, malowane proszkowo co sprawia, że posiadają one trwałość na często zmieniające się warunki pogodowe. Natomiast główna część markizy przygotowana jest z wysokiej jakości tkaniny, która zapewnia nawet do 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV. Każda wykorzystywana u nas tkanina posiada odpowiedni certyfikat i atest.

Markizy w dzisiejszych czasach to nie tylko domena sklepów i restauracji. Warto zainwestować w tego typu ochronę przed słońcem w swoim własnym domu, tak aby móc bezstresowo cieszyć się wspólnymi posiłkami na świeżym powietrzu. Sprawdź dostępne markizy Bielsko w firmie Anrol.

Wróć