Dlaczego klienci coraz częściej decydują się na markizy?

Markizy w większości wypadków kojarzone są z restauracjami i sklepami, ale coraz większą popularnością zaczyna cieszyć się ich montowanie w prywatnych domach.  Za ich wykorzystaniem przemawia wiele korzyści, o których będzie mowa w niniejszym wpisie.

Markizy Bielsko – ochrona przed warunkami atmosferycznymi

Pierwsze co nasuwa nam się na myśl, gdy słyszymy o markizach to skuteczna ochrona przed słońcem, jaką oferują. Dzięki nim możemy ochronić siebie i naszych bliskich przed intensywnym światłem słonecznym i szkodliwym promieniowaniem UV.  Markizy tarasowe to najpopularniejszy rodzaj markiz dostępny na rynku. Posiadają one ramiona przegubowe i teleskopowe, które po rozłożeniu napinają tkaninę i tworzą właściwą osłonę przed słońcem. Markizy montowane są zazwyczaj na elewacjach budynków lub pod dachem.

Sprawdź jeden z naszych artykułów, w którym zgłębiamy tematykę markiz: 4 fakty na temat markiz, które warto znać przed ich zakupem

Markizy ręczne i automatyczne

W naszej ofercie posiadamy zarówno markizy z napędem ręcznym jak i elektrycznym. W przypadku napędu ręcznego do otwierania i zamykania markizy służy nam korba. Przy sterowaniu elektrycznym  do obsługi wykorzystuje się pilot lub przełącznik. Jest to duże udogodnienie, szczególnie w sytuacji gdy chcemy często zwijać i rozwijać nasze markizy. Dodatkowo system możemy rozbudować  o czujnik wiatru, który pozwala na automatyczne rozwijanie i zwijanie się naszej osłony w zależności od aktualnej pogody.

Estetyczny wygląd i funkcjonalność – Markizy Bielsko

Nie możemy zapominać, że oprócz funkcjonalności ważną rolę przy zakupie markizy ma jej wygląd. Markizy wykonywane przez naszą firmę posiadają szeroką gamę kolorów, tak abyś mógł dobrać odpowiedni model pasujący do Twojej elewacji czy wykończenia tarasu. Materiał z jakiego wykonywana jest konstrukcja  to aluminium ekstrudowane, malowane proszkowo co sprawia, że posiadają one trwałość na często zmieniające się warunki pogodowe. Natomiast główna część markizy przygotowana jest z wysokiej jakości tkaniny, która zapewnia nawet do 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV. Każda wykorzystywana u nas tkanina posiada odpowiedni certyfikat i atest.

Markizy w dzisiejszych czasach to nie tylko domena sklepów i restauracji. Warto zainwestować w tego typu ochronę przed słońcem w swoim własnym domu, tak aby móc bezstresowo cieszyć się wspólnymi posiłkami na świeżym powietrzu. Sprawdź dostępne markizy Bielsko w firmie Anrol.

Jakie korzyści oferują markizy Bielsko pod względem ochrony przed warunkami atmosferycznymi?

Markizy Bielsko stanowią skuteczną ochronę przed intensywnym słońcem i szkodliwym promieniowaniem UV. Markizy tarasowe, dostępne na rynku, wyposażone są w ramiona przegubowe i teleskopowe, które po rozłożeniu napinają tkaninę, tworząc efektywną osłonę przed słońcem. Montowane są na elewacjach budynków lub pod dachem, zapewniając komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu.

Jakie rodzaje markiz oferowane są przez firmę i jakie są różnice między markizami ręcznymi a automatycznymi?

W naszej ofercie posiadamy zarówno markizy z napędem ręcznym, jak i elektrycznym. Markizy z napędem ręcznym otwiera i zamyka się za pomocą korby, podczas gdy markizy elektryczne sterowane są pilotem lub przełącznikiem. Markizy elektryczne są wygodniejsze, szczególnie w przypadku częstego używania, a także mogą być rozbudowane o czujnik wiatru, który automatycznie kontroluje rozwijanie i zwijanie markizy w zależności od warunków pogodowych.

Czy markizy dostępne w firmie Anrol oferują różnorodność kolorów i jakie materiały są wykorzystywane w produkcji?

Tak, nasze markizy są dostępne w szerokiej gamie kolorów, co pozwala dopasować je do elewacji budynku lub wykończenia tarasu. Konstrukcja markiz wykonana jest z aluminium ekstrudowanego, malowanego proszkowo, co zapewnia trwałość nawet w zmiennej pogodzie. Główna część markizy jest wykonana z wysokiej jakości tkaniny, która zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wszystkie używane przez nas tkaniny posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty.

Wróć