Dlaczego jest to najlepszy moment na zakup markizy? Markizy Bielsko

Spis treści:

Markizy kojarzone są z elementami wystroju restauracji lub kawiarni, dodają one uroku oraz pięknie ozdabiają zewnętrzne ogródki. Są również stylowymi oraz funkcjonalnymi elementami przydomowej przestrzeni. Znane głównie Francji oraz Hiszpanii, zyskują coraz większą popularność także w Polsce.

Jaką rolę pełnią markizy?

Markizy służą do ochrony wybranej powierzchni zewnętrznej przed słońcem. Wzór oraz wielkość markizy dobiera się według indywidualnych potrzeb oraz upodobań. Wyjątkowe wzornictwo materiałów nie pozostawia złudzeń, iż markizy są urokliwym elementem każdego ogrodu, który tworzy przestrzeń do odpoczynku i zabawy. Dodatkowym atutem markiz jest nie tylko osłona tarasu, ale również ochrona przed wpadającymi do domu promieniami słonecznymi. W upalne dni jest to szczególnie ważne, gdyż można samodzielnie kontrolować stopień nagrzania pomieszczeń.

Dlaczego warto zamontować markizy?

Ogrody oraz tarasy są miejscami, w których spędza się najwięcej czasu od wczesnej wiosny nawet do późnej jesieni. Przy sprzyjającej pogodzie przyjmują one funkcje jadalni oraz salonu. W okresie tym wiele wydarzeń i czynności przenosi się na świeże powietrze, organizuje się grille i spędza czas ze znajomymi, spożywa rodzinne posiłki, organizuje rodzinne przyjęcia, a nawet większe imprezy. Markizy gwarantują odpowiednią ochronę przed uporczywym słońcem, dając wysoki komfort użytkowania tej przestrzeni.

Markizy z racji swojej różnorodności pełnią także funkcję ozdobną – mogą być one głównym elementem estetycznym dodającym elegancji oraz stylu. Rozmaitość wzorów pozwala również na dopasowanie markizy do stylu domu, przez co może ona być tylko dodatkiem i skupiać zachwyt na funkcjonalności.

Dlaczego teraz jest najlepszy moment na zakup markizy?

Dlaczego teraz jest najlepszy moment na zakup markizy?

Decyzja o instalacji markizy może zostać podjęta w dowolnym momencie, najczęściej to właśnie latem pojawia się myśl o montażu markizy, kiedy słońce okazuje się mocno dokuczliwe. Okres ten sprzyja tego typu decyzjom, które może i były wcześniej rozważane jednak przez zimę całkowicie zostały zapomniane.

Wiosna to idealny czas na zakup i montaż markiz. Sezon letni, w którym czas spędza się głównie na tarasie lub w ogrodzie jeszcze się nie zaczął, warto właśnie już teraz zadbać o odpowiednie zadaszenie naszych ulubionych miejsc. Na rynek markiz zostały wprowadzone także nowości, rozpoczynające kolejny sezon. Mowa tu o wzorach, ale także o coraz nowocześniejszych formach obsługi markiz.

Markizy bielsko – jakie są rodzaje i jakie wybrać?

Firma Anrol oferuje rodzaje markiz takie jak:

  • bez kasety – sprawdzają się one w sytuacji, gdy markiza ma zostać zainstalowana pod balkonem lub krokwią
  • w półkasecie – ten rodzaj markiz sprawdzi się w przypadku, gdy zależy nam na ochronie materiału, a nie przeszkadzają nam widoczne elementy konstrukcji
  • w pełnej kasecie – będą odpowiednie do miejsc, w których markiza będzie bezpośrednio narażona na wpływ czynników atmosferycznych.

Nasza firma w niektórych przypadkach oferuje dodatkowe elementy  w postaci falban, awaryjnego otwierania/zwijania ręcznego lub oświetlenia LED.

Markizy z napędem elektrycznym oraz sterowaniem ręcznym – Anrol

Markizy Bielsko mogą być sterowane ręcznie, za pomocą korby lub elektrycznie za pomocą napędu. Te z napędem elektrycznym sterowane są za pomocą przełącznika lub pilota, co zapewnia wygodę oraz komfort użytkowania. Jednym z najczęstszych wybór wśród naszych klientów jest napęd elektryczny firmy Somfy – sterowany za pomocą pilota wraz z dodatkowym czujnikiem wiatrowo – wstrząsowym.

Warto zdecydować się na zakup już dziś. Dzięki temu zyskasz pewność, iż usługa zostanie wykonana na czas i z dbałością o każdy detal. Firma ANROL gwarantuje wysoką jakość produktów, solidne wykonanie i fachową pomoc. Skontaktuj się z nami i zamów markizy Bielsko – pomożemy Ci wybrać odpowiednią opcję dostosowaną do Twoich potrzeb.

Jakie funkcje pełnią markizy?

Markizy służą przede wszystkim do ochrony wybranej powierzchni zewnętrznej przed słońcem. Pozwalają na kontrolowanie stopnia nagrzania pomieszczeń oraz tworzą przestrzeń do odpoczynku i zabawy w ogrodzie czy na tarasie. Dodatkowo, są stylowym i funkcjonalnym elementem wyposażenia przestrzeni przydomowej.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż markizy?

Montaż markizy gwarantuje ochronę przed uporczywym słońcem, co jest szczególnie ważne w okresie od wczesnej wiosny do późnej jesieni, kiedy to ogrody i tarasy stają się centralnym punktem życia rodzinnego. Markizy zapewniają wysoki komfort użytkowania tych przestrzeni, chroniąc przed słońcem i umożliwiając organizację różnego rodzaju spotkań na świeżym powietrzu.

Dlaczego teraz jest najlepszy moment na zakup markizy?

Wiosna to idealny czas na zakup i montaż markizy, ponieważ sezon letni jeszcze się nie zaczął, a rynek markiz oferuje nowości na nadchodzący sezon. Decyzja o instalacji markizy podjęta teraz pozwoli na cieszenie się jej korzyściami przez całe lato.

Wróć