4 zalety posiadania pergoli

Pewnie nie raz zdarzyło Ci się, że Twój wypoczynek na tarasie został przerwany przez niechciane warunki atmosferyczne. Nikt nie lubi sytuacji, w której chce odpocząć na świeżym powietrzu,  ale nie może tego zrobić. Z pomocą przychodzą pergole, które skutecznie potrafią ochronić przed deszczem, wiatrem lub mocnym słońcem. Dowiedz się o najważniejszych zaletach posiadania pergoli Bielsko.

Pergole Bielsko zapewniają ochronię

Jak już wspomnieliśmy we wstępie pergole potrafią skutecznie ochronić przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Gdy zdecydujesz się na ten typ osłony, to silny wiatr, nieustający deszcz czy rażące słońce nie będą już dla Ciebie problemem. Zadaszenie wykonane jest z ekstrudowanego aluminium. Wykonane z piór z możliwością zmiany kąta nachylenia. Takie rozwiązanie sprawi, że już żadne kaprysy pogody nie będą Ci straszne.

Wypoczynek na świeżym powietrzu

Pergola oprócz ochrony pozwoli Ci na skuteczne zagospodarowanie przestrzeni poza domem. Możesz przeznaczyć ją na swoje miejsce do odpoczynku, albo zewnętrzny „salon” do przyjmowania gości. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś przestrzeń osłoniętą pergolą wykorzystał w dowolny i najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom sposób. Ten rodzaj osłony pozwoli Ci  uatrakcyjnić i powiększyć Twój dom.

Automatyczna pergola z podświetleniem LED

Zastosowana w naszych pergolach automatyka pozwala na ich komfortowe użytkowanie lokalnie i zdalnie, bez większego wysiłku. Dodatkowo osłony mogą zostać wyposażone w system oświetlenia LED, która nada pergoli wyjątkowego wyglądu i oświetli Twój taras  w nocy.

Pergole Bielsko – prostota w montażu

Jedną z naszych ostatnich realizacji jest widoczna na zdjęciu Pergola SB 400 producenta Selt. Konstrukcja ta otrzymała lakierowanie na specjalne zamówienie w kolorze zielonym, a lamele wykonane zostały w kolorze srebrnym. Całość sterowana jest elektrycznie. Konstrukcja ta wyposażona jest w system odprowadzania wody, a także system przeciwsłoneczny i przeciwdeszczowy. Dodatkowo została tutaj zastosowana osłona boczna Refleksol Ziiip 120 również firmy Selt, która może się poszczycić wysoką klasą odporności wiatrowej, a także mechanizmem zamka błyskawicznego.

Jeśli marzą Ci się obiady i spotkania na świeżym powietrzu, a także miejsce do odpoczynku, to nie wahaj się i sprawdź naszą ofertę pergoli już teraz!

Wróć